e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Cyberpunk


Migotliwa wstęga. Tom 1 Pościg

Migotliwa wstęga. Tom 1 Pościg

Alastair Reynolds.
Cena: 27.00 zł

Tanner Mirabel, profesjonalny ochroniarz, nie popełniał błędów, ale pewnego dnia zabito kobietę, której miał bronić. Od tej pory tropi zabójcę. Pełen niezwykłych przygód pościg wiedzie przez niezliczone lata świetlne i wiedzie do układu Epsilon Eridani. Tanner trafia do przykrytego kopułą Chasm City - miasta zaatakowanego przez nanotechnologicznego wirusa.

Migotliwa wstęga. Tom 2 Odwet

Migotliwa wstęga. Tom 2 Odwet

Alastair Reynolds.
Cena: 27.00 zł

Główny bohater książki, zawodowy morderca Tanner Mirabel, przybywa do Chasm City, aby zabić swego wroga Reivicha. Obu łączy mroczny sekret i okryta tajemnicą przeszłość. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która zakończy się śmiercią jednego z nich i odsłoni przerażającą prawdę o wydarzeniach, które miały miejsce 15 lat wcześniej, które doprowadzą do straszliwego kataklizmu.

Bez pamięci

Bez pamięci

Ryszard Dziewulski.
Cena: 25.00 zł

Wirtualna rzeczywistość kusi nas od momentu, gdy pierwszy człowiek wymówił te słowa. Świat nieskończonych możliwości. Świat, w którym można być Bogiem Świat nierealny, w którym wszystko zdarzyć się może... o ile przewidział to autor programu. Wyobraźcie sobie, że taka technologia istnieje naprawdę. Istnieje maszyneria zdolna omamić zmysły do tego stopnia.

Mesjasz formatuje dysk

Mesjasz formatuje dysk

Henry Lion Oldi.
Cena: 35.50 zł

Boski komputer zarządzający reinkarnacją dusz zostaje zaatakowany przez nieznany wirus. W jednej z prowincji Podniebnej Krainy wybucha epidemia choroby nazwanej `Szaleństwem Buddy`. Objawy są podobne do schizofrenii: w zainfekowanych nią ludziach objawiają się inne osobowości, rzekomo z innych wcieleń.

Gamedec. Granica rzeczywistości

Gamedec. Granica rzeczywistości

Marcin Przybyłek.
Cena: 23.14 zł

Ludzkość końca XXII wieku jest podzielona: jedni żyją w realium, inni wybierają sieć. Gry zaspokajają wszelkie ludzkie potrzeby. To kosmiczne loty i baśniowe przygody, areny e-sportowe, nawiedzone domy, nielegalne tereny łowieckie i miasta zboczeńców? Tam, gdzie są ludzie, pojawiają się problemy. Rozwiązuje je Torkil Aymore.

Strefa śmierci

Strefa śmierci

Marc Andy Gascoigne Jones.
Cena: 34.00 zł

W dzikim, postindustrialnym świecie, zakamarkach tuneli i ruin gangi renegatów walczą z całą bezwzględnością o przeżycie. `Strefa śmierci` to zbiór opowiadań utrzymanych w konwencji mrocznej S - F opisujących przygody w zdewastowanym miejskim piekle Nekromundy.  okładka: miękkaliczb stron: 319wydawnictwo: Copernicus Corporation.

Przesiadka w piekle

Przesiadka w piekle

Andrzej Ziemiański.
Cena: 26.00 zł

Niedaleka przyszłość. Na przedmieściach ogromnej metropolii, wśród bezdomnych, egzystuje Lynn Fargo. Człowiek, który stracił wszystko - rodzinę, dom, nawet pamięć. Fargo wydaje się jednak pogodzony z losem. Schorowany i bliski śmierci przypadkowo odkrywa niezwykły dar, który może uratować mu życie, ale najprawdopodobniej stanowi przyczynę wszystkich jego nieszczęść.