e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Horror, thriller


Strefa sprawiedliwości

Strefa sprawiedliwości

Jewgienij Łukin.
Cena: 26.50 zł

Zjadliwa satyra na współczesną rosyjską rzeczywistość. Na zwykłe rosyjskie miasto na prowincji spada boska, a może kosmiczna interwencja, wymierzająca sprawiedliwość w myśl starożytnego kodeksu Hammurabiego. Nikt nie zostaje pominięty, każdego spotyka kara. Czterdziestopięcioletni Aleksiej, inteligent, co to muchy by nie skrzywdził, dostaje się w epicentrum wydarzeń.

Pewnego razu

Pewnego razu

James Herbert.
Cena: 37.90 zł

Co byś zrobił, gdyby pewnego dnia opowieści z dzieciństwa o elfach i złych czarownicach okazały się prawdą? Co byś zrobił, gdyby fantazja okazała się faktem? To właśnie przydarzyło się Thomowi Kindredowi. Zobaczył rzeczy cudowne i straszne zarazem. Ponieważ tam, gdzie jest Dobro, musi być i Zło. Thom spotkał wiedźmy i demony.

Letnia noc

Letnia noc

Dan Simmons.
Cena: 39.00 zł

Autor Hyperiona i Trupiej pociechy, zdobywca Hugo, Nagrody im. Brama Stokera i Nagrody Locusa, przedstawia wstrząsającą opowieść o młodości, lęku i grozie.Latem roku 1960 ktoś - albo c o ś - prześladuje dzieci w miasteczku Elm Haven. Z niedostrojonych odbiorników przemawiają tajemnicze głosy, nie wiadomo skąd i dlaczego zrywa się porywisty lodowaty wiatr.