e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Techno Fantasy


Rozdroża czasu

Rozdroża czasu

Andre Norton.
Cena: 16.80 zł

Równolegle do naszego świata istnieją inne, gdzie ludzkość przeszła odmienną drogę rozwoju i stworzyła własną alternatywną historię. Strażnicy Czasu, członkowie tajnej organizacji, przybyli z bardziej rozwiniętego cywilizacyjnie ''poziomu''. Tropią przestępcę, który zagraża ludzkości. W pościg w czasie zostaje wplątany student akademii sztuk pięknych Blake Walker.

Pieczęć

Pieczęć

Anna Koronowicz.
Cena: 21.00 zł

Znakomita powieść łącząca elementy klasycznej fantasy ze science fiction. Oto Ziemia, świat równoległy, planeta podzielona na strefy wpływów. Potężni magowie rządzą Ameryką, w Europie za użycie magii grozi śmierć. Odwieczna wojna magii z technologią utknęła w martwym punkcie. Żadna ze stron nie ma szans na wygraną.

Upadek Ile-Rien. Tom 1: Łowcy Czarnoksiężników

Upadek Ile-Rien. Tom 1: Łowcy Czarnoksiężników

Martha Wells.
Cena: 27.00 zł

Tom pierwszy Upadku Ile-Rien. Ile-Rien czeka nieuchronny upadek. Ten niegdyś kwitnący kraj stał się obiektem ataków Gardier - tajemniczego nieprzyjaciela, którego statki powietrzne pojawiaja się nie wiadomo skąd i uderzają bez ostrzeżenia. Wszystkie rodzaje broni, jakie mieli w swym arsenale najlepsi czarnoksiężnicy Ile-Rien okazały się bezużyteczne.

Komisarz Gaunt. Duchy Gaunta cz.2

Komisarz Gaunt. Duchy Gaunta cz.2

Dan Abnett.
Cena: 34.00 zł

W świecie Warhammera 40000, ludzkość balansuje na krawędzi zagłady. Imperialna Gwardia z Tanich stanowi pierwszą linię obrony przed bezlitosnym wrogiem. Dla żołnirzy z oddziału Pierwszy i Jedyny, oraz ich nieustraszonego dowódcy, komisarza Ibrama Gaunta, ta wojna, to miejsce w którym muszą być gotowi do ofiar nie tylko z własnych ciał, ale i dusz.

Akta Harry`ego Dresdena. Tom 2 : Pełnia księżyca

Akta Harry`ego Dresdena. Tom 2 : Pełnia księżyca

Jim Butcher.
Cena: 29.80 zł

Interesy nie idą najlepiej. No dobra, interesy idą fatalnie! Wydawałoby się, że w Chicago powinno być więcej roboty dla jedynego profesjonalnego maga-detektywa. Ale Harry Dresden nie ma żadnych zleceń - magicznych lub nie. To morderstwo spada mu jak z nieba. Rozczłonkowane zwłoki. Dziwne ślady (łap?).

Kosmiczny Wilk. Tom 2: Szpon Ragnara

Kosmiczny Wilk. Tom 2: Szpon Ragnara

William King.
Cena: 34.00 zł

Po zagładzie świata Fenris, nadszedł czas Kosmicznych Wilków - najdzikszych Imperialnych Kosmicznych Marines. Szpon Ragnara ukazuje krwawe początki klanu Kosmicznych Wilków i pierwszą misję Ragnara jako wojownika. Od piekła dżungli Galt do spaczonych miast systemu Aeriusa, Ragnar w swej epickiej podróży przemierza galaktykę, by na koniec zmierzyć się z ciemną stroną własnej osobowości.