e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Dragon Lance


Zaginione opowieści. Tom 4: Kraina Minotaurów

Zaginione opowieści. Tom 4: Kraina Minotaurów

Richard A. Kanaak.
Cena: 34.00 zł

Wśród wielu ras zamieszkujących Krynn tylko jedna od wieków uparcie trwała w swej dumie i wierzeniach, choć los srogo ją doświadczył. Minotaury postrzegały siebie samych jako dzieci przeznaczenia, przyszłych panów świata. Mimo wielu klęsk i długoletniego zniewolenia, wierzyły niezachwianie, iż tak właśnie jest i kiedyś sprawiedliwości stanie się zadość.

 Wojna dusz. Tom 2: Smoki zagubionej gwiazdy

Wojna dusz. Tom 2: Smoki zagubionej gwiazdy

Margaret Tracy Weis Hickman.
Cena: 35.00 zł

Tom drugi sagi o Wojnie Dusz. Grupka bezinteresownych bohaterów zmaga się z nieśmiertelną mocą, która zdaje się udaremniać każdy ich wysiłek. Sunąca niczym powódź ciemność grozi pochłonięciem całej nadziei, wiary, wszelkiego światła. Dusze zmarłych ograbiają żyjących z magii. Smoczy namiestnik wyciąga łapska po ziemię, która jest tak droga elfim sercom.

Opowieści. Tom1: Magia Krynnu

Opowieści. Tom1: Magia Krynnu

Margaret Tracy Weis Hickman.
Cena: 35.00 zł

Historie o morskich potworach, czarnych elfach, niedźwiedziach lodowych, odrażających wężach o głowach hydr i armiach wstrętnych smokowców. `Magia Krynnu` zawiera dziewięć znakomitych utworów pióra najsławniejszych autorów sagi oraz ekscytującą minipowieść Margaret Weis i Tracy`ego Hickmana, w której młody Palin tropi mroczne tajemnice z przeszłości swego stryja - potężnego czarodzieja Raistlina.

Drakońskie metody. Brygada Kanga - część 2

Drakońskie metody. Brygada Kanga - część 2

Margaret Don Weis Perrin.
Cena: 33.00 zł

Pułk smokowców-saperów, znany z Brygady śmierci, szuka bezpiecznego schronienia dla swojego skarbu: młodych smokowców. Wystarczy tylko, jeśli przeżyją. To przecież nie powinno być nic trudnego. Komendanta Kanga zastanawia jednak ponura tajemnica. Dlaczego niektórzy jego żołnierze znikają? Kang będzie zmuszony sięgnąć po DRAKOŃSKIE METODY, aby pokonać wroga i ocalić swoją rasę.

Spotkania. Tom 1: Bratnie dusze

Spotkania. Tom 1: Bratnie dusze

Mark Anthony, Ellen Porath.
Cena: 32.50 zł

Kiedy Flint Fireforge, krasnoludzki kowal, otrzymuje zdumiewające wezwanie od Mówcy Słońc, udaje się w podróż do osławionego elfiego miasta: Qualinostu. Tam spotyka Tanthalasa, zamyślonego młodzieńca, narodzonego z tragicznego związku elfa i człowieka. Tanis oraz Flint - obydwaj wyjątkowi, każdy na swój sposób - stają się przyjaciółmi.

Świt nowej ery

Świt nowej ery

Jean Rabe.
Cena: 33.00 zł

Nowa powieść rozgrywająca się w świecie gry RPG Dragonlance, w okresie pomiędzy czwartym i ostatnim tomem Kronik DragonLance, czyli Smokami letniego płomienia, a bestsellerowym cyklem Wojna dusz. wydawnictwo: Zysk i S-ka, Lipiec 2005ISBN: 83-7298-764-5liczba stron: 352wymiary: 115 x 180 mmokładka: miękka.