e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Star Wars


Atak klonów Opowieść filmowa

Atak klonów Opowieść filmowa

Jane Mason, Sarah Hins-Stephens.
Cena: 22.74 zł

Kolejna część filmowej serii Gwiezdne Wojny. W tej części zobaczymy romantyczną historię miłości młodziutkiego rycerza Jedi - Anakina Skywalkera i księżniczki Amidali na tle upadku Republiki czyli narodzin galaktycznego Imperium Zła.  Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce....Galaktyce grozi chaos.

Star Wars. X-Wingi Tom 2: Ryzyko Wedge'a

Star Wars. X-Wingi Tom 2: Ryzyko Wedge'a

Michael Stackpole.
Cena: 27.80 zł

Nowa Republika przygotowuje inwazję na serce Imperium - Coruscant. Wedge Antilles i Eskadra Łotrów muszą przeniknąć na planetę, zdobyć dane wywiadowcze i zneutralizować generator pola siłowego. Straceńcza misja może oznaczać śmierć. A najbardziej niebezpiecznym wrogiem jest jeden z nich, gotowy zdradzić towarzyszy i Rebelię.

Star Wars. X-Wingi Tom 3: Pułapka Krytosa

Star Wars. X-Wingi Tom 3: Pułapka Krytosa

Michael A. Stackpole.
Cena: 27.50 zł

Sojusz rebeliantów zajmuje Coruscant. Ale to nie koniec walki. Wirus Krytos nadal zabija. Terroryści szykują atak na planetę. Eskadra Łotrów dostaje nową misję. Tylko piloci X-wingów mogą ocalić Nową Republikę. Więziony przez Ysannę Isard Corran Horn odkrywa, że to on ma klucz do pokonania Imperium. ISBN: 83-241-0220-5Rok wydania: 2002Wydawca: Amber.

Star Wars. X-Wingi Tom 7: Rozkaz Solo

Star Wars. X-Wingi Tom 7: Rozkaz Solo

Aaron Allston.
Cena: 27.50 zł

Misja kończy się sukcesem. Wróg zostaje pokonany. Ale... tak się tylko wydaje. Superniszczyciel Żelazna Pięść umknął przed zagładą, a razem z nim największy wróg Nowej Republiki - Zsinj. By go dopaść, Eskadra Łotrów musi sprzymierzyć się z jedynym człowiekiem, który potrafi pokonać Zsinja, tocząc z nim własną batalię - z Hanem Solo.