e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Apokalipsa i Postapokalipsa


Według św.Malachiasza

Według św.Malachiasza

Marcin Wolski.
Cena: 21.00 zł

W XII wieku św. Malachiasz prorokuje przyszłych papieży.Upatrywany na następnego Ojca Świętego biskup z Afryki okazuje się wyznawcą zła.Armageddon nie nadchodzi, on już trwa! Ostateczna bitwa o losy świata rozegra się już wkrótce na naszych oczach. Już za kilkanaście dni dowiemy się, kto zwycięży w decydującej rozgrywce.

Paradoks Leibniza czyli Do zobaczenia w piekle

Paradoks Leibniza czyli Do zobaczenia w piekle

Alexander Brajdak.
Cena: 21.00 zł

W ostatnich dniach, nim na Ziemię spadnie deszcz ognia i siarki, rozpoczyna się dramatyczna walka o przeżycie. Naprzeciw siebie stają: dyrektor Instytutu ds. Walki z Fanatyzmem Religijnym, Peter van der Weert, i Jezus Chrystus.  Żeby ocalić kilka miliardów ludzkich istnień Peter van der Weert musi, tak jak kiedyś Jezus Chrystus, zejść do piekła i wrócić stamtąd cało.

Dzień zagłady

Dzień zagłady

Tim Jerry B LaHaye Jenkins.
Cena: 31.92 zł

Gdy pewnego dnia, w jednej sekundzie, znikają na całym świecie miliony ludzi cywilizacja staje przed totalną katastrofą. To tajemnicze wydarzenie powoduje kolejne konsekwencje. Samoloty pozbawione pilotów, pociągi bez maszynistów a samochody, których kierowcy nagle zniknęli, wywołują nowe pasma katastrof.

Znak bestii

Znak bestii

Tim Jerry B. LaHaye Jenkins.
Cena: 30.00 zł

Seria Czasy ostateczne od lat króluje na wszystkich listach bestsellerów z listą New York Timesa na czele. Najpoczytniejszy triller religino-polityczny ostatnich lat, czytany z zapartym tchem przez wszystkich, nawet przez młodzież, na wszystkich kontynentach. Sprzedano ponad 64 miliony egzemplarzy książek z tej serii.

Anioł czeluści. Powieść o czasach ostatecznych.

Anioł czeluści. Powieść o czasach ostatecznych.

Tim Jerry B. LaHaye Jenkins.
Cena: 30.00 zł

Wobec wypełniających się na ziemi biblijnych proroctw nowy Przywódca Świata Nicolae Carpathina zostaje zmuszony uznać potęgę Boga. Pod presją wyraża zgodę na zorganizowanie wielkiego, światowego spotkania chrześcijan w Jerozolimie. W duchu jednak planuje jego pacyfikację. Ma to być odpowiedź na prowokacyjnie uknuty przez jego służby specjalne atak terrorystyczny na Wzgórze Świątynne.

Zabójcy

Zabójcy

Tim Jerry B. Lahaye Jenkins.
Cena: 31.92 zł

Pokojowe idee głoszone przez Carpathię są tylko przykrywką do wprowadzenia władzy absolutnej i zniszczenia opozycji. Antychryst zastawia nową pułapkę na wierzących chrześcijan.  okładka: miękkaliczba stron:313 ISBN: 83-7146-026-0Rok wydania: 2004Wydawca: Vocatio.

Diabelski traktat

Diabelski traktat

Tim LaHaye, Jerry Jenkins.
Cena: 31.92 zł

Dzień, w którym z powierzchni ziemi zniknęły miliony osób był wstępem do najbardziej tragicznego okresu w historii ludzkości. Początek końca świata - zapowiadany i zadziwiająco szczegółowo opisywany przez biblijnych proroków.  Okładka: miękkaLiczba stron: 420 ISBN: 83-7146-185-2Rok wydania: 2002Wydawca: Vocatio.

Profanacja. Powieść o czasach ostatecznych

Profanacja. Powieść o czasach ostatecznych

Tom Jerry LaHaye Jenkins.
Cena: 30.00 zł

Nowa powieść Tima LaHaye`a i Jerry`ego Jenkinsa wprowadza nas w mozliwy scenariusz kolejnych wydarzeń Czasów Ostatecznych. Brawurowo zarysowana akcja i wyraziste przesłanie czynią z tej książki swoisty i niezwykle interesujący komentarz do proroctw opisanych w Ewangelii św. Jana Apostoła.  ISBN: 83-7146-200-XRok wydania: 2004Wydawca: Vocatio.

Książę nicości. Tom 1: Mrok, który nas poprzedza

Książę nicości. Tom 1: Mrok, który nas poprzedza

R. Scott Bakker.
Cena: 35.00 zł

Thirller fantasy, która zahacza o temat przyczyn przemocy na tle religijnym. Mrok, który nas poprzedza dwa razy wracał do Nowego Jorku, zanim nowojorski wydawca zdecydował się na jej wydanie. A wszystko z powodu, drażliwego tematu książki - historii, która opisuje przyczyny przemocy na tle religijnym w czasach, gdy problem ten stał się drażliwy.

Powrót Pana

Powrót Pana

Tim Jerry B. LaHaye Jenkins.
Cena: 30.00 zł

Przybliża się koniec czasów. Niezmierzona armia Carpathii otacza pierścieniem Petrę i Jerozolimę. Najpotężniejsze siły w historii świata zostały zebrane, aby unicestwić wyznawców Chrystusa. Antychryst jest pewny swego zwycięstwa. Jednak gdy na niebie pojawia się znak Syna Człowieczego i w chwale ze swymi aniołami pojawia się sam Jezus, sprawy przybierają inny obrót.