e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Dungeons & Dragons


Greyhawk. Świątynia Złych Żywiołów

Greyhawk. Świątynia Złych Żywiołów

Thomas M. Reid.
Cena: 20.00 zł

Niegdyś pokonana ponura moc znów przybiera na sile. Gdy pragnący pogrążyć świat w chaosie demon próbuje odzyskać wolność, a zły półbóg stara się wykorzystać jego potęgę, grupa zdesperowanych bohaterów musi, odważnie walcząc, dotrzeć do samego serca ciemności, by ich pokonać. Oprawa: miękkaWymiary: 115 x 175 mmLiczba stron: 288ISBN: 83-88916-60-2Rok wydania: 2003.

Dungeons & Dragons: Groźne jaskinie

Dungeons & Dragons: Groźne jaskinie

T.H. Lain.
Cena: 16.90 zł

Pierwsza z cyklu książek opisujących przygody kanonicznych bohaterów D&D znanych z podręczników podstawowych.  Między szczytami Bezlitosnego Łańcucha a wysokimi drzewami Piekielnego Lasu czai się coś złego. Ci którzy zbliżają się do tego miejsca, giną. Ci którzy uciekają, zostają zabici. Dla mieszkańców Fairbye nadeszły złe czasy, ale wciąż pozostała im nadzieja.

Greyhawk. Krypta grozy

Greyhawk. Krypta grozy

Keith Francis Stohm.
Cena: 23.00 zł

Kaerion Whitehart był niegdyś potężnym paladynem, lecz ciężko zgrzeszył. Teraz żyje ze swego miecza, za jedynego towarzysza mając elfiego najemnika. W zamian za sowitą zapłatę dwaj przyjaciele zgadzają się towarzyszyć drużynie patriotów do legendarnego grobowca. Zadanie nie jest łatwe. Skłócone potęgi walczą ze sobą o skarb martwego od dawna czarnoksiężnika.

Greyhawk: Góra Białego Pióropusza

Greyhawk: Góra Białego Pióropusza

Paul Kidd.
Cena: 24.90 zł

Bezlitosny tropiciel. Obdarzona świadomością peleryna z futra piekielnego ogara o skłonnościach do piromanii. Irytująca skrzatka, kupcząca intrygami i informacjami.  Troje towarzyszy, którzy lądują w mieście pełnym zmagających się ze sobą frakcji religijnych i diabelskich machinacji, zamieszkanym przez rozwścieczoną diablicę.

Grayhawk: W Czeluście Ziemi

Grayhawk: W Czeluście Ziemi

Paul Kidd.
Cena: 25.00 zł

Zaraz po zakończeniu przygód pod Górą Białego Pióropusza Justicar i Escalla wyruszają w drogę do Hommlet. Jednak życie ze skrzatką i stabilizacja to dwie różne rzeczy. Escalla zostaje wciągnięta w intrygi dworu faerie. Zanim Justicar się zorientuje, wyruszy w czeluście Ziemi, a tam, aby ocalić jej życie, będzie walczył z hobgoblinami, drowami oraz królową pajęczych otchłani.

Greyhawk. Strażnica na Pograniczu

Greyhawk. Strażnica na Pograniczu

Ru Emerson.
Cena: 24.90 zł

Nastały ciężkie czasy. Bandyci grasują tuż za murami. Hordy orków i goblinów włóczą się po okolicy, atakując karawany i zabijając kupców. Twierdzę nawiedzają kapłani w ciemnych szatach, którzy kierują się w dzicz, by nigdy z niej nie powrócić. W takich właśnie okolicznościach drużyna wynajętych śmiałków wyrusza do Jaskiń Chaosu, by raz na zawsze położyć kres niepokojom.