e-mail sitemap strona główna

Linki:

Fantasy - Boże Monarchie (Paul Kearney)


Boże Monarchie. Tom 1: Wyprawa Hawkwooda

Boże Monarchie. Tom 1: Wyprawa Hawkwooda

Paul Kearney.
Cena: 27.00 zł

Niegdyś potężne imperium zachodu upada. Najechane przez hordy Murduku, pogrąża się w krwawej wojnie i chaosie. Pada święte miasto Aekir. Płoną świątynie i wioski. Jedyna nadzieja zdaje się spoczywać w rękach Richarda Hawkwooda, żeglarza, który postanawia przemierzyć zachodni ocean i odnaleźć legendarny kontynent - kontynent, na którym mogliby schronić się uciekający przed hordami Murduku ludzie.

Boże Monarchie. Tom 4: Drugie Imperium

Boże Monarchie. Tom 4: Drugie Imperium

Paul Kearney.
Cena: 24.00 zł

4 tom ekscytującej podróży poprzez czas i wyobraźnię znanego cyklu heroic fantasy Boże Monarchie Paula Kearneya. W jego skład wchodzą następujące tomy: WĘDRÓWKA HAWKWOODA, KRÓLOWIE HERETYCY, ŻELAZNE WOJNY, DRUGIE IMPERIUM, OKRĘTY Z ZACHODU.  Akcja powieści rozgrywa się w czasach schizmy, wypraw Kolumba i upadku Konstantynopola i opowiada o losach żeglarza Hawkwooda.

Boże monarchie. Tom 3: Żelazne wojny

Boże monarchie. Tom 3: Żelazne wojny

Paul Kearney.
Cena: 23.50 zł

Żelazne wojny (cytat z Henryka VIII Wiliama Szekspira) to trzeci tom ekscytującej podróży poprzez czas i wyobraźnię znanego cyklu heroic fantasy Boże Monarchie Paula Kearneya. W jego skład wchodzą Wędrówka Hawkwooda , Królowie heretycy , Żelazne wojny , The Second Empire i Ships from the West.  Akcja książki rozgrywa się w alternatywnym do naszego świecie.

Boże Monarchie. Tom 5: Okręty z Zachodu

Boże Monarchie. Tom 5: Okręty z Zachodu

Paul Kearney.
Cena: 25.00 zł

Od bitwy pod Armagedirem minęło szesnaście lat. Torunnanie i Merducy są teraz bliskimi sojusznikami, a świat z każdą chwilą staje się dziwniejszy i straszniejszy. Kościół Himeriański włada dwoma trzecimi kontynentu i stał się okrutną skorumpowaną teokracją, która dławi wszelkie niezależne myśli. ISBN: 83-7480-001-1Rok wydania: 2005Wydawca: MAG Wydawnictwo Jacek Rodek.