e-mail sitemap strona główna

Linki:

Fantasy - Mistrz Zagadek z Hed (Patricia A. McKillip)


Mistrz zagadek z Hed

Mistrz zagadek z Hed

Patricia McKillip.
Cena: 21.00 zł

Pierwszy tom trylogii Mistrza ZagadekDawno, dawno temu z powierzchni ziemi zniknęli czarodzieje, pozostawiając po sobie ukrytą w zagadkach wiedzę. Morgon, książę prostych kmieci z wyspy Hed, okazał się mistrzem w ich rozwiązywaniu, kiedy to rzucając na szalę własne życie, wyzwał na pojedynek Pevena, zmarłego lorda Aum, i wygrał od niego koronę.

Mistrz zagadek. Tom 3: Harfista na wietrze

Mistrz zagadek. Tom 3: Harfista na wietrze

Patricia A. McKillip.
Cena: 25.00 zł

Mistrz zagadek Morgan nadal nie zna celu, dla którego żyje ani znaczenia gwiazdek, widniejących na jego czole. Królestwo drży w posadach, pustoszą je hordy tajemniczych zmiennokształtnych, którzy wydali wojnę rodzajowi ludzkiemu. Wobec zupełnej bierności Najwyższego, Morgan zmuszony jest wziąć na siebie odpowiedzialność za cały świat.

Mistrz Zagadek z Hed. Tom 2: Dziedziczka morza i ognia

Mistrz Zagadek z Hed. Tom 2: Dziedziczka morza i ognia

Patricia A. McKillip.
Cena: 22.00 zł

Od zniknięcia Mistrza Zagadek Morgona, który wybrał się do Góry Erlenstar, upłynął rok i już zaczynają krążyć pogłoski o jego śmierci. Księżniczka Raederle wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, pragnąc poznać los ukochanego. W końcu, po wielu perypetiach i mrożących krew w żyłach przygodach, dociera do podnóża Góry.