e-mail sitemap strona główna

Linki:

Fantasy - Rapsodia i kontynuacje (Elizabeth Haydon)


Rapsodia: Tom 2: Proroctwo

Rapsodia: Tom 2: Proroctwo

Elizabeth Haydon.
Cena: 35.00 zł

Tom drugi bestsellerowej trylogii Rapsodia, opowiadającej o losach Bajarki Rapsodii, asasyna Achmeda i olbrzyma Grunthora - Dziecka Krwi, Ziemi i Ognia, mających ocalić świat przed ognistym demonem F'dorem. Rapsodia i Ashe wyruszają w niebezpieczną podróż, podczas której spotykają smoczycę Elynsynos i stają do walki o życie patriarchy Sepulvarty.

Requiem za słońce.

Requiem za słońce.

Elizabeth Haydon.
Cena: 33.00 zł

Kontynuacja bestsellerowej trylogii Rapsodia. Rozpoczyna się trzy lata po zakończeniu 'Przeznaczenia Przyjaźń, która połączyła Pieśniarkę Rapsodię, Achmeda, byłego asasyna, a obecnie króla Bolgów, i gigantycznego sierżanta-majora, dociera do punktu kulminacyjnego w Przeznaczeniu, grzmiącym crescendo tragedii, miłości i triumfu ludzkiego ducha nad kataklizmem zagrażającym całemu światu.

Rapsodia

Rapsodia

Elizabeth Haydon.
Cena: 35.00 zł

Złotowłosa Bajarka Rapsodia, posiadająca magiczny dar kształtowania rzeczywistości... Tajemniczy asasyn Achmed, ostatni z rasy Draków, nieprzejednanych zabójców demonów... Rubaszny olbrzym Grunthor, niepokonany wojownik... Dziecko Krwi, Dziecko Ziemi i Dziecko Nieba, o których wspomina pradawne cymriańskie proroctwo.

Rapsodia. Tom 3: Przeznaczenie

Rapsodia. Tom 3: Przeznaczenie

Elizabeth Haydon.
Cena: 35.00 zł

Piękna bajarka i tajemniczy asasyn tropią potomstwo ognistego demona F'dora. Gunthor przygotowuje kraj bolgów do wojny. Bohaterowie mają niewiele czasu na pokonanie zła. Wkrótce okazuje się również, że w ostatecznej rozgrywce, najważniejsza będzie nie siła oręża, lecz hart ducha, miłość, przyjaźń i odwaga.