e-mail sitemap strona główna

Linki:

Książki - Magic The Gathering


Mag Marnotrawny

Mag Marnotrawny

Mark Sumnert.
Cena: 17.68 zł

Od stuleci magiczna Zapora chroniła rozdartą wojnami dolinę przed najazdem z zewnątrz. Zamieszkujące ją trzy rasy trwały w odwiecznym konflikcie, podsycanym przez uprzedzenia i strach. Lecz nastaje nowa era. Tagard Tarngold, przywódca ludzi, realizuje plan, który może przywrócić pokój jego wstrząsanej walkami ojczyźnie.

Cykl Artefaktów. Księga 1: Bratobójcza wojna

Cykl Artefaktów. Księga 1: Bratobójcza wojna

Jeff Grubb.
Cena: 35.00 zł

Legendy Dominarii opowiadają o wielkim konflikcie, zasnutym mgłą dziejów. O konflikcie pomiędzy braćmi Urzą i Mishrą o rządy nad kontynentem Terisiare. O potężnych maszynach, które zraniły i wypaczyły samą planetę. O walnej bitwie pogrążającej lądy w odmętach oceanu i wstrząsającej niebem.  Epicka saga o Bratobójczej Wojnie.

Cykl Artefaktów. Księga 3: Strumienie czasu

Cykl Artefaktów. Księga 3: Strumienie czasu

Robert J. King.
Cena: 29.00 zł

Powstaje Dziedzictwo Urzy Urza Wędrowiec ściągnął do akademii na Tolarii najbłyskotliwsze umysły Dominarii. Razem pracują nad powołaniem do życia najpotężniejszego artefaktu jaki Urza kiedykolwiek zaprojektował, mając nadzieję użyć go podczas zbliżającej się inwazji Phyrexian. Niestety, czynione przez nich próby manipulowania czasem ściągają na maleńką wyspę zdradę i nieszczęścia.

Cykl Artefaktów. Księga 4: Linie krwi

Cykl Artefaktów. Księga 4: Linie krwi

Loren L. Coleman.
Cena: 24.00 zł

Przelano krew. Nakreślono linie bitwy. Kończy się czas dany Tolarii na znalezienie tego, kto wykorzysta potęgę Dziedzictwa. Mroczny Władca wewnętrznego kręgu Yawgmoth, wydaje edykt: zabić Urzę Wędrowca. Z linii krwi równin Benalii, rodzi się bohater.Oprawa: miękkaWymiary: 115 x 175 mmLiczba stron: 320ISBN: 83-87376-55-8Rok wydania: 2001.

Burza nad Rath

Burza nad Rath

Peter Archer.
Cena: 24.00 zł

Dziedzictwo Gerrarda Kolekcja potężnych artefaktów jest jedyną linią obrony przed siłami ciemności, które zbierają się przeciwko Dominarii. Gerrard, spadkobierca Dziedzictwa, wraz z Sisay, kapitanem latającego statku Weatherlight odnalazł już wiele fragmentów Dziedzictwa. Zadanie Gerrarda Sisay została porwana przez Volratha, władcę wymiaru Rath.

Cykl Maskarady. Tom 1: Maski Mercadii

Cykl Maskarady. Tom 1: Maski Mercadii

Francis Lebaron.
Cena: 25.50 zł

Po ucieczce z Rath, załoga latającego statku Weatherlight dryfuje w przestrzeni. Opłakując utraconych towarzyszy i będąc zmuszona do dokonania napraw, z trudem dociera do Mercadii - miasta, gdzie wszystko jest na sprzedaż. Sprawy się jednak komplikują. Bohaterowie z Weatherlight odkrywają, że na ulicach Mercadii nie tylko towary są przedmiotem handlu.

Cykl Maskarady. Tom 2: Nemezis

Cykl Maskarady. Tom 2: Nemezis

Paul B. Thompson.
Cena: 28.00 zł

Na horyzoncie pojawiło się nowe niebezpieczeństwo Przeznaczenie Rath niedługo się spełni. Najazd na Dominarię, od dawna planowany przez Mrocznego Władcę, wkrótce się urzeczywistni. Pozostaje jedynie roztrzygnięcie wewnętrznej walki o władzę nad tym sztucznie stworzonym planem. Nawet Urza Wędrowiec nie powstrzyma imperium Phyrexii.

Cykl Maskarady. Tom 3: Proroctwo

Cykl Maskarady. Tom 3: Proroctwo

Vance Moore.
Cena: 24.00 zł

Na północy wylądowali Keldoni. Jamuraański Związek Miast-Państw zorganizował pospieszną obronę i wyprosił pomoc wędrowca Teferiego. Jednak nawet ktoś, kto posiadł moc wędrowania między wymiarami, nie może samotnie mierzyć się z potęgą Keldu.Oprawa: miękkaWymiary: 115 x 175 mmLiczba stron: 288ISBN: 83-88916-07-6Rok wydania: 2002.

Cykl Artefaktów. Księga 2: Wędrowiec

Cykl Artefaktów. Księga 2: Wędrowiec

Lynn Abbey.
Cena: 29.00 zł

Wojna pomiędzy Urzą i Mishrą skończyła się. Rozpaczając nad śmiercią brata z rąk demonicznych sił, Urza wędruje pomiędzy światami. Lecz zakończenie Bratobójczej Wojny przekształciło go w kogoś potężniejszego. W głębi jego serca rozbłysła iskierka, która stała się zarzewiem płomienia nie do ugaszenia.