e-mail sitemap strona główna

Linki:

Science Fiction - Jutro zaczyna się dzisiaj (Ben Bova)


Mars (1)

Mars (1)

Ben Bova.
Cena: 39.00 zł

Ku surowym bezmiarom czwartej planety od słońca rusza trzynastu astronautów, najlepszych naukowców z jedenastu krajów. Wszyscy odbywają epokową podróż w nieznane. Międzynarodowa załoga marsjańskiej misji spędza dziewięć miesięcy w kosmosie, przemierzając 100 milionów kilometrów i dociera do ostatniego, wielkiego Pogranicza ludzkości.

Powrót na Marsa (2)

Powrót na Marsa (2)

Ben Bova.
Cena: 33.00 zł

Drugi tom dylogii marsjańskiej `Jutro zaczyna się dzisiaj`. Politycy wyrażają zgodę na kolejną ekspedycję na Marsa. Tym razem jednak koszt wyprawy ma się nie tylko zwrócić- wyprawa ma przynieść zysk. Wśród załogi szerzy się niezdrowe współzawodnictwo, chęć zarobku przesłania rzeczywisty cel-badanie czerwonej planety.

Wenus (5)

Wenus (5)

Ben Bova.
Cena: 35.90 zł

Piąty tom serii `Jutro zaczyna się dziś`. Alex Humphries ginie w tajemniczych okolicznościach w pierwszej załogowej ekspedycji na Wenus. Jego ojciec wyznacza olbrzymia nagrodę za odnalezienie wraku statku. Brat Alexa-Van-podejmuje wyzwanie i wyrusza na statku `Hesperos`. Ale w wyścigu po nagrodę birze udział wróg Humphriesa Lars Fuchs-skalny szczur z Pasa Asteroid.

Jowisz

Jowisz

Ben Bova.
Cena: 35.90 zł

Nowa Moralność i inne ultrareligijne ruchy odnowy moralnej człowieka w niekwestionowany sposób kontrolują już życie narodów Ziemi. Naukowcy, ludzie z wyobraźnią, obdarzeni chęcią poznawania tego, co nieznane, uciekają w kosmos, na planety Układu Słonecznego, do kopalń Pasa Asteroid, na Księżyc. Lecz i tam Nowa Moralność ma swoich szpiegów.